Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer Epilasyon Fiyatları

Alexandrite ve Buz Başlıklı Lazer Epilasyon

Alexandrite ve Buz Başlıklı Lazer Epilasyon

Ekol Güzellik Merkezinde Alexandrite ve Buz Başlıklı Lazer olmak uzere iki ayrı cihaz kullanılmaktadır.

Ekol Güzellik Merkezi Lazer Epilasyon Fiyatları

Ekol Güzellik Merkezlerinde lazerli epilasyon fiyatları aşağıdaki tabloda verilmiştir. Lazer epilasyon fiyatları seans ücreti olarak fiyatlandırılmaktadır. Lazer Seanlarımızda  ödeme seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Bölgesel seanlarımızda ilk 7 seans ücretlendirilip sonraki 5 seanslar  ücretsizdir. Paket fiyatlarımızda seans sınırlamamız yoktur. Paket başlangıcından itibaren 2 yıl gelme hakkı verilmektedir.


Lazer Epilasyon Kampanya Fiyatları n Detaylarını  Öğrenmek İçin Lutfen Merkezimizi Arayınız.  Tel: 0288 236 10 10

Bayan-Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Yukarıda bildirdiğimiz fiyatlar Ekol Güzellik Merkezi Kırklareli şubesi fiyatlarıdır. Ayrıca zaman zaman kampanyalar yapılmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olabilmeniz için merkezimizi aramanız veya sitemizi takip atmeniz gerekmektedir. Lazer epilasyon da çeşitli  paket fiyatlar mevcuttur. Kadın lazer epilasyon fiyatları bölgeye göre seans olarak veya tüm vucut  paketler şeklinde olmaktadır. Kadınlarda en çok lazer epilasyon uygulanan bölgeler koltuk alltı, genital ve bacak bölgesidir. Tüm vücut paket lazer epilasyon fiyatlarına  kol dahil değildir. İstenildiği takdirde tabloda olduğu gibi tüm vucut paket fiyatına kol bölgeside eklenmektedir.

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Erkek lazer epilasyon fiyatları kadınlardaki lazer epilasyon fiyatlardan farklıdır. Çünkü erkeklerde uygulanan bölgenin  yüzey genişliği  kadınlara uygulanan bölgenin yüzey genişliğinden daha fazla olmasıdır.  Yüzey genişliğinin fazla olması epilasyon yapılan bölgeye yapılan atış sayısı da fazla olması demektir. Bu nedenle erkeklerdeki lazer epilasyon uygulanan bölgenin fiyatı kadınlara uygulanan lazer epilasyon ücretinden  biraz daha yüksektir.