Hydra Facial

Ekol Guzellik Hydra Facial
Ekol Guzellik Hydra Facial

Hydrafacial nedir?

Son zamanların en popüler uygulamalarından olan Hydra Facial; dünya da yeni bir teknoloji olarak kullanılmaktadır. Özellikle cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar yaratır. FDA onaylıdır.  2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilmiştir. Diğer sistemlerden farklı olarak Hydrafacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme sunuyor. Uzun zamandır önüne geçilemeyen üstün vortex teknolojisi ile cilde hasar vermeden cildin iyileşmesini sağlayan Hydrafacial artık birçok elit merkez ve Kırklareli Ekol Güzellik ve Lazer Epilasyon Merkezi tarafından cilt bakımlarının da vazgeçilmez cihazı olarak görülüyor.

Cildimiz, ellerimiz, dekoltemiz  için  el değmeden arındırılmasını, nemlendirilmesini ve iyi yaşamasını sağlayan en etkili bakımlardan biridir.  HyrdaFacial da asıl amaç uzun süredir dolmuş olan siyah noktalar,  ve ölü hücreleri vakum yardımıyla cildinizden uzaklaştırmaktır. Böylece cildimiz siyah noktalardan ve ölü hücreler den arıdırılmış ve gözenekler açılmış olur. (Kırklareli Hydra Facial)

Hydrafacial nasıl etki eder?

Hydrafacial daha aydınlık, güzel ve genç bir cilde konforlu bir şekilde ulaşmayı sağlayan Hydradermabrazyon teknolojisine sahiptir. Bu yöntem ilk defa cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği bir sistemdir.

 Kırklareli Ekol Guzellik Hydra Facial
Kırklareli Ekol Guzellik Hydra Facial

Hydrafacial uygulamasında neler yapılır?

HyrdaFacial 6 Aşamalı bir işlemdir.

  • Temizleme; Cilt  vakum sistemi aracılığı ile derinlemesine temizlenir. Ölü hücrelerden arındırılır.
  • Sıvı-dermabrazyon; vakum ve sıvı kullanılarak peeling işlemi normal prosedürde yapılır. Leke, akne izi, leke ve gözenekli ciltlerde, tahriş yapmadan cildin üst tabakasında mikrodermabrazyon sağlanır.
  • Serum uygulanması; sivilce, leke yada kırışıklıklar gibi ciltteki soruna göre özel serumlar uygulanır. Kuru cilt ve ince kırışıklıklar için hyalüronik asit içeren, beyaz ve siyah noktalar, genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapılır.
  • Nemlendirme; özel spiral dizaynı sayesinde nemlendirici solüsyonlar, antioksidanlar, hyalüronik asit ve peptidler cilde uygulanır.

Hydrafacial hangi durumlarda etkilidir?

Hydrafacial cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. (Kırklareli Hydra Facial)

Hydrafacial kimlere uygulanabilir?

Ciltteki problemlere göre her yaş grubuna uygulanabiliyor.

Hydrafacial kaç seans önerilir?

Haftada 1 kez olmak üzere, 4 ile 6 seanslık bir kür idealdir. Sonrasında güzel sonuçların devam ettirilmesi için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

Uygulama sonrasında nelere dikkat etmek gerekir?

Kırklareli Ekol Guzellik Merkezi HydraFacial uygulamasından sonra güneşe çıkılmamasını önemle  tavsiye edilir.  (Kırklareli Hydra Facial)

  1. Medikal Cilt Bakımı
  2. Hydra Facial
  3. Kimyasal Piling
  4. Dermaroller